ТОВ “МХП БУД-1”

Cтабільна компанія, яка динамічно розвивається та забезпечує надання послуг високої якості в будівельній галузі.

Завдяки наявній професійній матеріально-технічній базі, кваліфікованому персоналу, надійним партнерам та постачальникам ми досягаємо поставлених цілей та забезпечуємо промислове та технологічне будівництво, виконуємо будівельно-монтажні роботи, а також монтаж технологічного та електротехнічного обладнання.

Основними напрямками діяльності є – виконання повного циклу будівельних робіт будь-якого ступеня складності від проектування і підготовки ділянки до здачі об’єкта в експлуатацію, в тому числі на умовах генерального підряду.

Ведемо проекти з нуля і до повного завершення, контролюючи кожен аспект будівництва. Якість виконання робіт досягається завдяки наявності внутрішньої системи контролю за дотримання технологічних вимог будівництва об’єкту.

ТОВ «МХП БУД-1» виконує будівельні роботи своєчасно та якісно, оскільки є самодостатнім учасником на ринку будівельних послуг. У розпорядженні компанії є всі ресурси, необхідні для ведення будівельних робіт будь-якої категорії складності. Наявна потужна промислова база, власна техніка усього виробничого спектра: автотранспорт, баштові та автомобільні крани, інші вантажопідйомні механізми, засоби малої механізації.

Перевагою співпраці з ТОВ «МХП БУД-1» є застосування компанією сучасних технологій, якісних, безпечних будівельних матеріалів, що відрізняються підвищеною міцністю і довговічністю.

Наявні усі необхідні ліцензії, дозволи та сертифікати.