ТОВ «МХП-БУД» спільно з партнером ТОВ «Промдорресурс» успішно реалізує проект впровадження добавок в асфальтобетонні суміші на території України. ТОВ «ПРОМДОРРЕРУС» з 2017 року являється офіційним представником компанії PR INDUSTRIE (м. Арнау ле Дук, Франція) та постачальником добавок для поліпшення експлуатаційних характеристик асфальтобетонних сумішей, вироблених за фірмовою технологією  цією компанією:

PR PLAST S – добавка в гарячий асфальтобетон для збільшення опору асфальтобетонного покриття до утворення колії, а так само для підвищення модуля еластичності. Відсоток дозування становить 0,4-0,6% по відношенню до мінеральної частини.

PR PLAST CR: Добавка анти-знос для верхніх шарів дорожніх покриттів. Підвищення опірності до зносу і підвищення модуля еластичності дорожніх покриттів з високим трафіком і промислових платформ. Відсоток дозування становить 0,4-0,6% по відношенню до мінеральної частини.

PR PLAST Module: високомодульна добавка для асфальтобетонних сумішей. Підвищення модуля еластичності на дорогах з великим трафіком і промислових платформах. Відсоток дозування становить 0,4-0,8% по відношенню до мінеральної частини.

PR PLAST AK: Добавка анти-керосін. Спеціально розроблена добавка для додавання характеристик анті-керосін для дорожніх покриттів і наділяє чудовими якостями проти проколів. Відсоток дозування становить 0,6-1% по відношенню до мінеральної частини.
PR FLEX 20: Модифікований бітум в гранулах. Модифікований концентрований бітум підвищує адгезію і гнучкість покриття при низькій температурі. Для дренажних асфальтів і протиковзних покриттів в шарах тонких і ультратонких. Добавка складається з еластомерів і пластомерів, попередньо оброблених спеціальним бітумом. Відсоток дозування становить 5-10% по відношенню до в’яжучого.
PR PHONE: Добавка для зниження шуму від руху автомобілів (приблизно 5Дц). Відсоток дозування становить 0,5-1% по відношенню до мінеральної частини.

PR COL: використовується для покриття, які потребують дуже високої опірності до статичних навантажень (рекомендується для промислових платформ з використанням розвантажувально-навантажувального обладнання, для зон розрахунків на автомагістралях, для автобусних і трамвайних шляхів, для базування аеропортів і т.д.).

BITUCOLOR: Синтетичний бітум. Використовується для  будівництва кольорових дорожніх покриттів або натуральних відтінків (двори шкіл, будинків, велосипедних доріжок, парковок та т.п.).

        

ЗАСТОСУВАННЯ

 1. PR PLAST S вводиться безпосередньо в змішувальний вузол
 2. Дозування: Відсоток дозування становить 0,4-0,6% по відношенню до мінеральної частини
 3. Провести сухе перемішування, потім мокре перемішування. Температура виробництва повинна бути 155°-170°C. Укладання повинно бути здійснено при 110° C.

 

          ПЕРЕВАГИ

 1. Збільшення несучої здатності доріг та їх термінів служби, поліпшення якості покриття при коливанні температур в літній і зимовий період.
 2. Високий опір до утворення колій, в тому числі при підвищених температурах.
 3. Сніження тріщиностійкості при впливі негативних температур
 4. Дозволяє зберегти зносостійкість бітуму
 5. Збільшення водостійкості
 6. Збільшення рівень еластичності на 25%
 7. Покращення адгезії між мінеральною частиною і в’яжучим
 8. Складування продукції при нормальній температурі в сухих приміщеннях необмежену кількість часу.
 9. Простота використання. Не потрібен завод по модифікації бітуму!

 

       ТЕХНІЧНА ДОПОМОГА:

МИ ПРОПОНУЄМО:

 1. випробування вихідних матеріалів для вибору складових,
 2. допомога у виборі оптимального поєднання складових відповідно до запитів клієнтів
 3. кваліфіковану допомогу в випробуванні матеріалу для вибору складових